Szkolimy prawdziwych BOSSów!

W połowie kwietnia w Poznaniu odbywała się dziesiąta już edycja festiwalu BOSS skierowanego do ambitnych, planujących swoja karierę studentów. W trakcie festiwalu dzieliliśmy się ze studentami nasza wiedza i doświadczeniem. Przeprowadziliśmy dla nich szkolenia i dyskutowaliśmy o ekonomii społecznej, nowoczesnych technologiach i rozwoju swojej kariery zawodowej.

“Festiwal BOSS – rozwój, kariera, sukces”   jest największym i jedynym tego typu przedsięwzięciem realizowanym na polskich uczelniach. Jest to jednocześnie najstarsze przedsięwzięcie realizowane przez Studenckie Forum BCC,którego skala i zasięg z każdym rokiem powiększa się. W 2013 roku odbywać się będzie jego jubileuszowa X edycja, która swym zasięgiem obejmie 17 miast w Polsce, m. in. Poznań. 

W trakcie trwania festiwalu odbywać się będą warsztaty, szkolenia, case study i wystąpienia inspiracyjne. Poznańska edycja odbywała się w dniach 15-19 kwietnia 2013 roku. Fundacja Forum Rozwoju Nowoczesnych Technologii przygotowała 4 szkolenia: 

– Co w Tobie drzemie? – Odkryj swoje talenty i wykorzystaj potencjał

– Przegląd funkcjonalności aplikacji mobilnych

– Najnowsza kolekcja trendów w branży IT

– Przepis na Przyjazną stronę internetową.

Szkolenia stały się niepowtarzalną okazją do dyskusji i poznania nowego, świeżego spojrzenia na ekonomię społeczną i nowoczesne technologie. Dziękujemy za uczestnikom i uczestniczkom naszych szkoleń w trakcie festiwalu BOSS.

Szkolimy prawdziwych BOSSów!
Przewiń do góry