„Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – teoria i praktyka” – konferencja 16 grudnia 2014

W imieniu Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt. „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – teoria i praktyka”. Wydarzenie to organizowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Obywatelska Wielkopolska” realizowanego przy współpracy z Związkiem Organizacji Sieć Współpracy Barka i Wielkopolską Radą Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych.

Konferencja odbędzie się dnia 16 grudnia 2014r. w Siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego 6/9 (budynek B, aula im. Jana Pawła II), mapa: https://goo.gl/maps/3qSYA .

Na konferencji poznają Państwo podstawowe założenia Modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Konferencja będzie również okazją do debaty dotyczącej współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi w Państwa gminie, mieście, powiecie.

Zapraszamy także na szkolenie dot. modelu, które odbędzie się 2 dni później 18 grudnia 2014r. w Siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego 6/9 (budynek C).

Zaproszenie – POBIERZ

Program – POBIERZ

Udział zarówno w konferencji jak i w szkoleniu jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności zarówno na konferencji jak i szkolenie do dnia 15 grudnia 2014r. do godz. 12.00. wiadomością na adres e-mail: obywatelska.wielkopolska@umww.pl W wiadomości proszę podać instytucję, którą Państwo będą reprezentować.

Kontakt:

Jakub Olszak
Specjalista ds. rekrutacji i organizacji konferencji
Tel.: 505 874 963

„Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – teoria i praktyka” – konferencja 16 grudnia 2014
Przewiń do góry