Aplikacje internetowe dla PES

Nowoczesne technologie są naszym sprzymierzeńcem w pracy. nie każdy jest informatykiem, warto więc poszukać prostych rozwiązań, które będą efektywne i jednocześnie korzystanie z nich nie będzie źródłem udręki. Jak wdrożyć nowoczesne technologie? Czy wiąże się to z kosztami? Co przyda się w codziennej pracy organizacji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znaleźć można w trakcie spotkania doradczego 16 maja 2013.

Bezpłatne spotkanie doradcze odbędzie się w Centrum Bukowska o godzinie 14.00. Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z terenu m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy napisać na adres piotr.kotlarek@pisop.org.pl, podając imię i nazwisko zgłoszonej osoby, nazwę reprezentowanej instytucji oraz numer kontaktowy. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki dofinansowaniu z europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu doradczym jest bezpłatny.

Więcej informacji znajda Państwo pod adresem:  http://www.pisop.org.pl/realizowane-projekty-w-2012-r/osrodek-wspierania-ekonomii-spolecznej-poznan/774-aplikacje-internetowe-szansa-dla-pes

Aplikacje internetowe dla PES
Przewiń do góry