Recenzja pilskich szkoleń

Bardzo ważny jest dla nas głos osób biorących udział w zajęciach z cyklu „Trening nowoczesnych technologii”. Zależy nam na recenzji naszej pracy, dzięki której możemy coraz lepiej dopasowywać swoje działania do potrzeb i oczekiwań. Każda informacja zwrotna jest dla nas ważna, ale nie ukrywamy, ze szczególna radość sprawiają te pozytywne glosy. Za zgoda pani Wandy Lach z pilskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zamieszczamy jej maila otrzymanego po zakończeniu piskich zajęć.

 

Witam serdecznie!

Wczoraj zakończyły się zajęcia w grupie pilskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile prowadzone przez trenerów Waszej Fundacji. Zajęcia w ramach projektu „Trening nowoczesnych technologii – mobilne rozwiązania dla seniorów”.  Bardzo serdecznie dziękujemy za objęcie tym projektem naszych seniorów, dziękujemy za profesjonalne wprowadzanie osób starszych w zagadnienia posługiwania się w codziennym życiu nowoczesnym sprzętem elektronicznym, który może być pomocny w codziennych sprawach, być użyteczny zarówno do rozrywki jak i do pracy, załatwiania wielu spraw. Zajęcia prowadzone przez trenerów nauczyły nas posługiwania się nie tylko tabletem, ale także telefonami komórkowymi nowoczesnej generacji, mogliśmy przynosić swój sprzęt, dopytać o możliwości użytkowe tych urządzeń, itd. O potrzebie takich szkoleń niech świadczy 150% frekwencja na niemal na wszystkich zajęciach, potwierdza to również dobry kontakt słuchaczy z trenerami, którym składam podziękowanie za umiejętność pracy z osobami starszymi, za wiedzę i sposób jej przekazywania, za perfekcyjne przygotowanie każdego wykładu. Dziękujemy.  

W imieniu prezes UTW w Pile pani Urszuli Nowak – Roznowskiej i wszystkich uczestników zajęć serdecznie Państwu dziękujemy.  

Z poważaniem

Wanda Lach 

Recenzja pilskich szkoleń
Przewiń do góry