Seniorzy trenujcie nowoczesne technologie!

Fundacja Forum Rozwoju Nowoczesnych Technologii w ramach rządowego programu ASOS organizuje szkolenie „Trening nowoczesnych technologii – mobilne rozwiązania dla seniorów”. Adresowane do osób (kobiet i mężczyzn) powyżej 60 roku życia zajęcia odbędą się w 10 wielkopolskich miastach.

W ramach programu ASOS fundacja Forum Rozwoju Nowoczesnych Technologii realizuje od czerwca do grudnia 2013 projekt „Trening mobilnych technologii – mobilne rozwiązania dla seniorów”. 

Do udziału w projekcie i w szkoleniach zapraszamy osoby mieszkające w Wielkopolsce powyżej 60 roku życia. W trakcie szkoleń przedstawiać będziemy zagadnienia związane z obsługą nowoczesnych urządzeń mobilnych (tablety, smartfony, czytniki e-booków): jak dopasować sprzęt do swoich potrzeb, o czym pamiętać przy zakupie, jak dbać o swój sprzęt, a także co oznacza bezpieczeństwo w Sieci. Na seniorów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami czekają też doradcy, którzy odpowiedzą na ich pytania związane z nowoczesnymi mobilnymi technologiami. Szkolenia skierowane do seniorów odbędą się w 10 wielkopolskich miastach: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Konin, Koło, Leszno, Gostyń, Piła, Chodzież, Poznań, Gniezno. Każde ze szkoleń potrwa 4 godziny. Szczegółowe terminy szkoleń pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej. 

Seniorzy trenujcie nowoczesne technologie!
Przewiń do góry