Targi Aktywni 50+ już w najbliższy weekend!

 

W najbliższy weekend 5-6 kwietnia (sobota-niedziela) zapraszamy do udziału w V Edycji Targów Aktywni 50+, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie nr 15.

Targi skierowane są do osób, które ukończyły 50 rok życia. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zapoznania się z szeroką gamą artykułów w zakresie m.in. zdrowia, urody, sportu oferowanych przez firmy komercyjne oraz organizacje pozarządowe. Podczas targów będzie można skorzystać z bezpłatnych porad dietetycznych, kardiologicznych, ortopedycznych oraz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach.

Zachęcamy do udziału w warsztacie pt. „Mobilne technologie dla aktywnych 50+” organizowane przez Forum Rozwoju Nowoczesnych Technologii.

Termin warsztatu: sobota 5 kwietnia
Miejsce: Sala 1.C. Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon nr 15
Godzina: 10.30 – 11.30
Koszt udziału: bezpłatny

Celem warsztatu jest wyposażenie osób w wieku 50 lat i więcej w wiedzę i umiejętności w zakresie urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony. Dzięki udziale w warsztacie uczestnicy poczują się pewniej w kontakcie z urządzeniami mobilnymi oraz zwiększą swoje umiejętności w ich obsłudze oraz dostosują je pod własne potrzeby. Zapisy na warsztaty odbywać się będą na stoisku Centrum Inicjatyw Senioralnych w dniu warsztatu. Lista zostanie
zamknięta 15 minut przed rozpoczęciem warsztatu lub po jej zapełnieniu.

Organizatorami imprezy są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Poznań i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu pełnią funkcję współorganizatorów wydarzenia. Impreza została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich, Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydenta Miasta Poznania. 

Ceny biletów:

Bilet jednodniowy – 10 zł, bilet dwudniowy – 13 zł.
Bilety można już kupić za pośrednictwem internetu na stronie Ticketpro.
Bilety dostępne są także w sklepach Empik, Saturn, Media Markt.

Program wydarzeń – POBIERZ

Targi Aktywni 50+ już w najbliższy weekend!
Przewiń do góry